Summering av SIHS

Det har varit några mycket hektiska men roliga dagar i samband med rasen P.R.E:s första deltagande i Sweden International Horse Show i förra veckan. Det råder ingen tvekan om att detta evenemang är en av de absolut viktigaste marknadsföringsplattformarna för vår ras! Vi är väldigt stolta över och nöjda med föreningens första medverkan, och har samtidigt fått mycket inspiration och idéer till nästa års SIHS.

Och det har varit så roligt att få träffa alla trevliga och entusiastiska människor i föreningens monter! Vi har fått beröm och många uppmuntrande ord från både kända och okända personer, och detta betyder så mycket! Så ett stort tack till alla er som tog er tiden att komma förbi och prata med oss om denna underbara ras!

Etiketter: sihs monter

Nyhetsarkiv

Länkar

-

Senaste nyheter